Potvrzení partneři a vystavovatelé


Generální partner kongresu

Audit sluchadla a ORL přístroje s.r.o. (Dobrýsluch.cz) je rodinná společnost, která již od roku 1990 dodává na český a slovenský trh kvalitní dánská sluchadla Oticon a audiologické diagnostické přístroje Interacoustics. Zároveň po celou dobu provozuje vlastní záruční i pozáruční servis sluchadel i diagnostické techniky a vlastní laboratoř pro výrobu zvukovodových sluchadel a individuálních ušních koncovek. Tato výroba probíhá dnes kompletně 3D tiskem ve vlastní certifikované laboratoři. Rodinná firma je dnes reprezentována již druhou generací a jejím cílem jsou především kvalitní služby a spokojenost lékařů i koncových zákazníků.Hlavní partneři kongresu

Skupina B. Braun je součástí celosvětového koncernu B. Braun – předního výrobce zdravotnických prostředků a technologii. V roce 2020 dosáhla obratu přes 4 miliardy korun a zaměstnává téměř 900 lidí.

Našim obchodním partnerům i pacientům nabízíme nejen produkty, ale také řadu servisních, poradenských a dalších služeb. Každá naše služba odráží hluboké porozumění potřebám společnosti i rozsáhlé odborné znalosti a dovednosti našich zaměstnanců. Ve spolupráci s našimi zákazníky a partnery pracujeme na vývoji těch nejlepších řešení pro pacienty. Jsme hrdí, že můžeme přispívat k lékařskému pokroku, a také chránit a zlepšovat zdraví lidí po celém světě.
 

ResMed je předním dodavatelem zdravotnických prostředků a tele­medi­cín­ských řešení pro léčbu spánkové apnoe a domácí plicní ventilaci. ResMed je v oblasti zdravotnických prostředků celosvětově v čele procesu digitalizace zdravotní péče a přichází s inovacemi snižujícími náklady na její poskytování a zlepšujícími účinnost léčby. S více než 14 miliony připojených pacientů služba AirView™ umožňuje efektivní sdílení údajů o léčbě mezi pacienty a po­s­ky­to­va­te­li zdravotní péče, nastavovat léčbu bez nutnosti hospitalizace, upravovat na dálku nastavení léčby či léčbu koordinovat. Mobilní aplikace myAir™ zapojuje pacienta do procesu léčby. ResMed je partnerem lékařů a zdravotnických zařízení od záchytu pacientů přes jejich diagnostiku až po samotnou léčbu.

 Partneři kongresu


Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města PrahyMediální partnerVystavovatelé

Abionic s.r.o.

Akacia Group s.r.o.

Angelini Pharma Česká republika s.r.o.

Audionika s.r.o.

BTL zdravotnická technika, a.s.

Carl Zeiss spol. s r.o.

Ewopharma, spol. s.r.o.

HOSPIMED, spol. s r.o.

IMEDEX s.r.o.

Kardio-Line spol. s r.o.

Kettex Development s.r.o.

Medial spol. s r.o.

Medtronic Czechia s.r.o.

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.

RADIX CZ s.r.o.

Surgipa Medical, spol. s r.o.

Wald Pharmaceuticals s.r.o.

© 2019–2021 GUARANT International spol. s r. o.