Společenský program

Datum:     sobota 23. 10. 2021 od 19.30
Místo: Červený Jelen, Hybernská 1034/5, Nové Město, 110 00 Praha 1
Cena: 850 Kč

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

nenechte si ujít společenský večer v unikátních prostorech z dílny slavných architektů s neméně vynikající kuchyní a skvělým pivem. V rámci kulturního programu se můžete těšit na vystoupení české hudební skupiny Rybičky 48 a vicemistrů Evropy v yoyování.

Červený jelen je rozprostřen do tří pater unikátně propojených kubistickou „dírou“, která zajišťuje, že z každého místa je host zapojen do dění a současně není ochuzen o denní světlo.

Obě restaurační kuchyně jsou otevřené, a návštěvník restaurace tak může být ve stálém kontaktu s kuchaři – a kuchaři s ním. Kromě pohledu na unikátní grill Grillworks může host obdivovat i nejvyšší pivní věž na světě, jež prostupuje všechny tři patra restaurace.

Za zpracováním interiéru stojí tým Ing. arch. Stanislava Fialy, který použitím řady kubistických prvků navázal na práci, kterou v objektu paláce Špork odvedl Ing. arch. Josef Gočár.

Vstupenku na společenský večer můžete zakoupit v rámci registrace.


Rybičky 48

Součástí společenského večera bude hudební vystoupení české pop-punkové skupiny Rybičky 48, založené v roce 2002. Ve složení Kuba Ryba (basa/zpěv), Petr Lebeda (kytara/zpěv), Ondra Šotek (bicí/zpěv) a Michal Brener (kytara/zpěv) odehrála skupina více než tisíc koncertů v Čechách i zahraničí a jejich písně téměř zlidověly. Na svém kontě má kapela 2 DVD, 6 studiových desek a desítky videoklipů.


Slusny – vicemistři v yoyování

Společenský program obohatí mimo jiné vicemistři Evropy v yoyování. Skupina mladých kluků ze skupiny Slusny se snaží představit moderní yoyo jako sport, s nimž cestují a soutěží po celém světě. S touto disciplínou se objevili již několikrát na televizních obrazovkách a dvakrát se zúčastnili soutěže Česko Slovensko má talent. Po jejich vystoupení proběhne workshop, na kterém si zájemci budou moci vyzkoušet práci s yoyi.

 

© 2019–2021 GUARANT International spol. s r. o.