Společenský program

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
 
nenechte si ujít společenský večer v unikátních prostorech z dílny slavných architektů s neméně vynikající kuchyní a skvělým pivem. V rámci kulturního programu se můžete těšit i na vystoupení mistrů Evropy
 
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
 
nenechte si ujít společenský večer v unikátních prostorech z dílny slavných architektů s neméně vynikající kuchyní a skvělým pivem. V rámci kulturního programu se můžete těšit i na vystoupení mistrů Evropy.
 
Datum:     sobota 23. 10. 2021 od 19.30
Místo: Červený Jelen, Hybernská 1034/5, Nové Město, 110 00 Praha 1
Cena: 850 Kč

Červený jelen je rozprostřen do tří pater unikátně propojených kubistickou „dírou“, která zajišťuje, že z každého místa je host zapojen do dění a současně není ochuzen o denní světlo.

Obě restaurační kuchyně jsou otevřené, a návštěvník restaurace tak může být ve stálém kontaktu s kuchaři – a kuchaři s ním. Kromě pohledu na unikátní grill Grillworks může host obdivovat i nejvyšší pivní věž na světě, jež prostupuje všechny tři patra restaurace.

Za zpracováním interiéru stojí tým Ing. arch. Stanislava Fialy, který použitím řady kubistických prvků navázal na práci, kterou v objektu paláce Špork odvedl Ing. arch. Josef Gočár.

Vstupenku na společenský večer můžete zakoupit v rámci registrace.

 

© 2019–2021 GUARANT International spol. s r. o.